2

 

فضایی زیبا و دلنشین با به کارگیری از پرسنل مناسب و آموزش دیده : 
رستوران آقای ماهیچه جزو  رستوران های باکیفیت شهرستان بابلسر،  مکانی فوق العاده زیبا ، دارای فضایی آرام و دلنشین با نورپردازی و دیزاینی زیبا و مدرن آماده خدمت رسانی به مهمانان گرامی می باشد. رستوران ، در تمامی فصول سال دارای سرویس دهی بوده و مکانی زیبا و چشم نواز را برای شما مهمانان گرامی فراهم آورده است . رستوران آقای ماهیچه همواره می کوشد آنچه مطلوب نظر شماست را با به کار گیری پرسنل مناسب و آموزش دیده، ارایه دهد. تا رضایت هرچه بیشتر شما را جلب کند.24رعايت استاندارد هاي سرو و عرضه غذا : 
در دنیای صنعتی، با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی تغذیه و نیاز جامعه به تغذیه سالم، طبیعی و کاملاً بهداشتی، رستوران آقای ماهیچه ، با بهره برداری توأم از ذائقه ایرانی، سنت غذایی و تکنولوژی روز دنیا با رعايت استاندارد هاي بين المللي سرو و عرضه غذا ، سرویس های غذایی خود را آماده و به مشتریان محترم ارائه می دهد. 

 

 

19


بالاترین سطح کیفی و کمی : 
ما همواره می کوشیم در عرضه ی غذا، آنچه مطلوب شما عزیزان می باشد را در بالاترین سطح کمی و کیفی ارائه دهیم. هدف ما طبخ غذا در بالاترین سطح کیفی، مطابق با رعایت استاندارد های بهداشتی، و در راستای  برآورده کردن خواسته ی شما عزیزان  می باشد.

 

 

 

f001رستوران بابلسر

رستوران مازندران 

رستوران دریاکنار 

9.png5.png6.png8.png6.png
بازدیدهای امروز45
بازدیدهای هفته477
بازدیدهای ماه1100
مجموع بازدیدها95686

f002راه های ارتباطی آقای ماهیچه

site: www.aghayemahiche.ir

Telegram:t.me/aghayemahiche

Instagram:@aghayemahiche

f003آدرس رستوران

نشانی: مازندران – بابلسر – جاده بابلسر به فریدونکنار - نرسیده به ورودی شرقی دریاکنار
011-35277930

09123989667

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای رستوران ماهیچه محفوظ می باشد.